Obsah fóra

Renault Megane

...raďme si navzájem a podělme se o zkušenosti!
Právě je pon pro 10, 2018 5:53 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát črc 14, 2006 7:38 am 
Vážený člen

Davide, kdybych měl špatnou náladu napsal bych ti něco sprostého. Už jsme to spolu několikrát řešili. Pořád asi nemůžeš pochopit, že máš asi špatný kus, který má najeto hodně přes 200tis a nebo ho někdo záměrně zničil. Prostě jsi měl smůlu, už se s tím vyrovnej. Občas něco vymění každej, ale ten tvůj seznam, sorry, ale měl sis radši koupit jiný auto, vyšlo by to levněji...
Na druhou stranu tě ale chápu, kdybych měl s autem tolik problémů tak bych s toho byl taky mírně nevyrovnaný :D
A srovnávat se starou rezavou Astrou, to sis dělal srandu viď?

Nejlevnější povinné ručení

Předmět příspěvku: Davide, kdybych měl špatnou náladu napsal bych ti něco spros
PříspěvekNapsal: pát črc 14, 2006 7:53 am 
VIP člen

Pavle ja to asi špatně formuloval
spíše sem chtel poukazat všeobecně na co si dat pozor
při koupi fazeI
ja v současně mam auto už v pohode co jsem hodne veci vyměnil svepomocí.
naštestí jsem mel díly z německa a velmi levně.
hlavní je mít co nejméně starostí na cestách a všem přeji pohodovou dovolenou
david

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř črc 19, 2006 9:30 pm 
Aktivní člen

Davide sice v některých bodech máš pravdu, ale musím souhlasit s Pavlem... Asi jsi narazil na špatný kousek...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv črc 20, 2006 9:10 am 
Aktivní člen

Těžko čekat u 10 let starého auta u kterého ani nemáte páru kdo a jak s tim jezdil, že bude bez poruch. I když Davidův případ je trochu extrém, tak z vlastní zkušenosti nemůžu proti meganu nic mít. Měl jsem taky rok 96 a měnil jsem jen ložiska a termostat což i tak považuju za spotřební věci. Táta má taky megana a taktéž bez problémů. Jestli má někdo dojem, že škodovky nebo volkswagny jsou bez poruch pročtěte si diskuzní fóra, najdete toho tam taky dost.... např. tady => http://forum.skodahome.cz/

Předmět příspěvku: renault 100 000 km a z domu
PříspěvekNapsal: čtv črc 20, 2006 10:39 am 
VIP člen

http://www.renaultclub.cz/phpBB2/viewtopic.php?t=7439

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv črc 27, 2006 9:53 pm 
Aktivní člen

Renault je možná auto kterému zapoměli přibalit mechanika, ale ty jsi člověk kterému zapoměli přibalit psychiatra... :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát črc 28, 2006 5:39 am 
Vážený člen

Sneho píše:
Renault je možná auto kterému zapoměli přibalit mechanika, ale ty jsi člověk kterému zapoměli přibalit psychiatra... :D

Presne tak. renault je stejne dobre nebo spatne auto jako kazde jine,jenomze tohle forum je o renaultech a problemech s nimi tudiž se tu neresi problemy treba s golfem nebo jinejma autama.I jine znacky maji sva fora kde se resi problemy.Neznam cloveka ktery by s autem nemel problem

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát črc 28, 2006 6:47 am 
Vážený člen

Sneho, prosím Tě, proč do toho Davida tak solíš? Jen se zbytečně rozpoutá další slovní přestřelka a Čeněk tuto diskusi opět smaže. Já si moc dobře uvědomuji, že na tomhle fóru existuje spousta šikovných řidičů, kteří své renečky opečovávají a krášlí a nedají na ně dopustit. Jsem přesvědčen, že tak je to dobře. A je moc dobře, že si všichni chtějí navzájem poradit. Všichni, tedy včetně Davida mají snahu ostatním pomoci. Jistě jsi postřehl, že já stejně jako David nejsem se svým autem příliš spokojen. Nic to ale nemění na tom, že se o ně zajímám, když už je mám. Myslím, že i David je na tom podobně. Jsme na rencky dost vysazení v negativním slova smyslu. Ale je to náš problém, stejně jako je problém spokojených uživatelů, že svá auta zbožňují. Proč ne?

Já jsem věnoval vybírání auta mnoho péče, nechal ho prověřit po všech stránkách, vše bylo OK i prohlídka v domácím servisu dopadla na výtečnou. Vidíš a sere se mi takovým způsobem, že jsem na něj zanevřel. Pomalu není závada, která se na tomto fóru řeší, na kterou bych v menší či větší míře nenarazil. No, trochu jsem si zapřeháněl, ale bylo toho na můj vkus fakt dost. Kamarád, který má na to, aby si kupoval nová auta Renault tvrdí, že rencek je vynikající auto do dosažení 100tkm a pak začínají potíže. Je to možná tak trochu problém českých silnic, říkali mi jednou v renoltu, že se pokoušeli tvrdit francouzskému výrobci, že jim dodává špatné čepy (nebo nevím, co už to bylo). Oni pak měli v ČR nějaké jednání a slušně ty naše prodejce poslali do řiti, ať se podívají, po čem se u nás jezdí. Asi tak. Abych nebyl jen negativní, musím popravdě říct, že většina mých problémů se objevila do roku po uvedení auta na naše tankodromové silnice z Německa. Teď už se celkem vzato vozím relativně bez problémů. Na tu péči a spoustu peněz, co jsem do něj vrazil, to ale není nic moc a vím o několika dalších věcech, které bych ještě měl asi pořešit. Nu což, musíme bojovat. Pro zajímavost, jak se dívám na topic, na který David o tři příspěvky výše poukazuje o té zadní nápravě, tak tu už mám taky novou.

To je život, co? David a já jsme nespokojení (a taky ještě pár jiných, už jsem si toto fórum dost pročetl) a jiní si zase chrochtají blahem. Já to těm spokojeným ze srdce přeju a nebudu proto říkat, že jsou zralí na psychiatra, protože jen blázen může tvrdit, že Renault je dobré auto. Buďme trochu liberální a spolupracujme bez ohledu na své přesvědčení.

Předmět příspěvku: Renault je možná auto kterému zapoměli přibalit mechanika, a
PříspěvekNapsal: pát črc 28, 2006 6:49 am 
VIP člen

SNEHO chapu že si tu delas reklamu na prodej aut když ti to trpi adm.

kdyby se tady nedelala cencura příspevku ktera se velmi podoba bulvarum typu Blesk. Vypadalo by to forum trochu jinak. Ted je to jako kdyby zde psali pracovnici renaultu.
A proty alibisty občas si předčtěte příspevky staršího data. Stale opakujicí zavady.
http://auto.idnes.cz/auto_ojetiny.asp?r ... jetiny_fdv
http://imgs.idnes.cz/auto_ojetiny/A0602 ... TUV1_N.JPG
http://www.reklamace.vyrobce.cz/zkusenosti3.htm
Už slyším TUV to jsou pitomci mi čechačci jsme spokojení.
Kdo neni snami je proti nam
Vše jsou jen drobne zavady.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát črc 28, 2006 9:58 am 
Diskutující člen

Sneho píše:
SPANKYMAN píše:
ahoj. mně při koupi v bazaru uniklo:

1. prasklá slitina výfuku hned u motoru, neboť je to pod krytem a v papírech bylo, že je zrezlej výfuk. vyměnil jsem ho a najednou jsme s technikem slyšeli divnej zvuk od motoru.....prasklá slitina.

Kolego zeptej se všech co maj starší model megana 1.6i (nebo e) a všichni ti řeknou že maj tu slitinu na výfuku prasklou... I když dáš novou tak ti to časem praskne.

na toto sem se ptal a bylo mi receno ze to byla vyrobni vada ktera se odstranila az po roce 99.ja to mel taky praskle a za 400kc sem to nechal zavarit a drzi to uz 3 mesice

Předmět příspěvku: Re: Renault je možná auto kterému zapoměli přibalit mechanik
PříspěvekNapsal: pát črc 28, 2006 10:18 am 
Admin/Boss

David - Plzen píše:
SNEHO chapu že si tu delas reklamu na prodej aut když ti to trpi adm.

kdyby se tady nedelala cencura příspevku ktera se velmi podoba bulvarum typu Blesk. Vypadalo by to forum trochu jinak. Ted je to jako kdyby zde psali pracovnici renaultu.
A proty alibisty občas si předčtěte příspevky staršího data. Stale opakujicí zavady.
http://auto.idnes.cz/auto_ojetiny.asp?r ... jetiny_fdv
http://imgs.idnes.cz/auto_ojetiny/A0602 ... TUV1_N.JPG
http://www.reklamace.vyrobce.cz/zkusenosti3.htm
Už slyším TUV to jsou pitomci mi čechačci jsme spokojení.
Kdo neni snami je proti nam
Vše jsou jen drobne zavady.

Sneho si sice zde dela jakousi reklamu, ale prozatim citlivym zpusobem k tematu, takze to nechapu jako spam :) muzu te ale ujistit, ze ho sleduji a je na tenkem lede, kdy snadno muze dojit k zabanovani.
prosim te Davide, nenapadej me s cenzury prispevku a ani nehodnot, co komu mam nebo nemam tolerovat!
doporucuji precist http://www.renault-megane.czviewtopic.php?t=1948 (zvlaste bod c.1 :) :) - muzes me sice klidne dale napad, ze se zde chovam jako buh, ale ucastnikem tohoto fora jsi dobrovolne!)
uz jsem jednou rekl, ze me nebavi mezi vami resit spory, takze pokud se to opet rozjede a budu mit PM zaplneno ukrivdenymi zpravami, s klidem budu mazat dale. pokud se chcete hadat, prosim bezte jinam (tim samozrejme myslim vsechny zucastnene) - mozna jsem z toho tepla trochu nervozni ale mam zde zajem o pratelskou diskuzi a ne o neustale hodnoceni znacek a napadani ;)

preji vsem prijemny zaver tydne!
Cenek (Admin)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát črc 28, 2006 10:19 am 
Admin/Boss

Sneho píše:

Vsiml jsem si smajliku, takze verim, ze jsi to nemyslel zle! presto doporucuji precist http://www.renault-megane.cz/viewtopic.php?t=1948

Předmět příspěvku: diskuse
PříspěvekNapsal: pát črc 28, 2006 10:38 am 
VIP člen

ja bych to nejak uzavřel.Renault je levné auto jako ojetina. Vyplati se pro ty co maji garaž a mužou kutit.
Toto forum bych doporučoval aby bylo takove že poukaže na chyby ktere se vyskytuji na ročnicich a modelech a nehazelo to pro drobne opravy. Tim se budouci majitel vyvaruje špatne koupe.
A tim doporučuji zřidit TOPIC OPRAVYKDE BUDOU POPSANY OPRAVY JAK jsme je řešili a zaroven to bude provazeno obrazky.To velmi ulehčí rozhodovani mam stim jit do servisu, zvladnuto sam nebo typicke už se to tady řešilo hledej.
Ne každy je technicky zdatny tak mu to ulehčí obrazky.Človek přijima 80% OČIMA tak že diskuse jdi do servisu jsou o ničem.
A bylo by špatne se stale navažet do tech co řeknou opačný nazor než smečka.To se mužeme rovnou vratit před revoluci.Kdo zažil vi o cem mluvim.Potom se boji zde řict svuj nazor a pisou mi o problemech emailem.
Tak zatim snad destivy patek. :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát črc 28, 2006 10:49 am 
Admin/Boss

co se tyka fora OPRAVY, muzete se vsichni vyjadrit v tematu http://www.renault-megane.cz/viewtopic.php?t=1955 (zde to kvuli zachovani temata nerozebirejte)
pokud mate konkretni napady ci pripominky jestli to ma smysl ci cenu, prispejte svym nazorem, az bude po nedeli vice casu (a nebudu muset resit zase nejake dohady), urcite mam v planu jej zalozit.

jinak vsechny bych poprosil aby jste se vratili k puvodnimu tematu teto diskuze:

Citace:
...potreboval bych poradit s volbou agregatu

pokud k tomu mate neco, samozrejme prispejte se svou radou.
vse ostatni je OffTopic, takze se prosim nedivte, pokud to budu treba mazat....

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát srp 04, 2006 8:39 pm 
Aktivní člen

cenek píše:
Sneho píše:

Vsiml jsem si smajliku, takze verim, ze jsi to nemyslel zle! presto doporucuji precist http://www.renault-megane.cz/viewtopic.php?t=1948

Lidi fakt jsem to nemyslel špatně, ale... Já to kašlu to je na dlouho a navíc by mě tady spousta lidí napadla že si tu jen dělám reklamu a že jsou Renaulty na dvě věci... Tak nic... Přeji příjemnou diskuzi...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další